|
zasadniczo potwierdza sie to że nie jest on szczegolnym talentem , lecz sie szybciej rozwinął
wymiatał jako 14-15 latek co rodziło nadzieje na przyszłość , teraz jako 18 latek , jest już co najwyżej "niezly"
teksty o Barcelonie czy Realu brzmią jak kiepski żart
|