Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26905
Stary 06.01.2021, 15:09
To raczej brak pomysłu na rozwój(wiadomo jakiej klasy szkoleniowcy są u nas... nie jest to np. poziom sztabu Lecha i tamtejszego szkolenia młodzieży). Pewnie też lekko zszokowani, że tak mało grał. Ławkę i rezerwy to może mieć w poważnej lidze, a nie tutaj, a pensję przy okazji troszkę większą.
Odpowiedz cytując