|
Wygląda to tak, że Buksowie liczyli na to, że po obietnicy podpisania kontraktu Olek będzie grać od deski do deski, dzięki czemu załapie się powiedzmy w klubie połowy/końca stawki Serie A/Premier League, a nie w Serie B/Championship. Niestety panowie nie wzięli pod uwagę potencjalnych kontuzji + fatalnej formy (a może jednak braku umiejętności?), doszedł do tego nowy menedżer i wyszedł klops.
Wydaję mi się, że Olkowi za szybko przypięto łatkę kozaka z zadatkami na nowego Lewandowskiego, co rzuciło na niego zbędną presję, której 17-latek niekoniecznie musi podołać. Oczekiwania ogromne, natomiast poza kilkoma pięknymi bramkami nie pokazał na boisku nic (poza bezradnością w ataku, ale to akurat była wina gry całej drużyny).
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|