Wyświetl pojedynczy post
Lider
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26901
Stary 06.01.2021, 13:32
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Drozd - Aleksander Buksa nie miał z Wisłą żadnej umowy, tylko umowę za niego podpisał ojciec.

Trudno aby dorosły człowiek odpowiadał za to, co jego ojciec ustalał z Wisłą, gdy ten był nie pełnoletni. Ładnie to ojciec rozegrał i tyle, pretensje tylko do Wisły można mieć.
Przecież w spocie promującym nowe kontrakty Kuby i Buksy jest Olek, a nie jego tata. Młody Buksa wiedział co zostało ustalone - nie odbywało się to za jego plecami.
Odpowiedz cytując