Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26899
Stary 06.01.2021, 13:29
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Drozd - Aleksander Buksa nie miał z Wisłą żadnej umowy, tylko umowę za niego podpisał ojciec.

Trudno aby dorosły człowiek odpowiadał za to, co jego ojciec ustalał z Wisłą, gdy ten był nie pełnoletni. Ładnie to ojciec rozegrał i tyle, pretensje tylko do Wisły można mieć.
A dlaczego tylko do Wisły ?
Odpowiedz cytując