Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26897
Stary 06.01.2021, 13:06
Nie wiem po co jarac się tematem Buksy. Nie chce podpisać to nie , krzyż na drogę. Wytargować ile się da i niech spierdala już teraz. Nie będzie innym młodym zajmował miejsca. W ogóle dziwi mnie w dzisiejszych czasach sentymentalne podejście do zawodników „to Wislak” „to wychowanek” a czy ktoś się zastanowił co „Oni” dali od siebie? Bo żądania to zawsze wszyscy znaliśmy ale tak poważnie co dali od siebie? Wielki hoooj. Spójrzcie na wasze życie codzienne za awans czy premie wasi współpracownicy bedą gotowi was w łyżce wody zajebać. A Wy oczekujecie sentymentów. Nie pisze tego jako wytłumaczenia, ale dlatego żeby spojżeć na dzisiejszy świat nomen omen po.......ony gdzie dane słowo jest huja warte trochę z innej strony. Najpierw daj coś od siebie. Bo ze ktoś .......i, ze jest Wislakiem to mi koło huja lata pokaz ze nim jesteś! Czyny nie słowa! Generalnie jak podpisze to Ok. Jak nie podpisze niech spierdala. Krzyż na drogę.
Odpowiedz cytując