|
Jaki Skowron?
We Włoszech takich Buksów jest kilku nowych w tygodniu, może wyjaśnisz dlaczego mieliby się akurat naszym specjalnie przejmować skoro dostali go za frytki? Przyszedł za frytki za grę dostanie frytki, a jak się nie pokaże to wypożyczenie do trzeciej ligi i z głowy. Tam będzie miał warunki cieplarniane...
Milik na którego wydali miliony został odsunięty bo się zachowywał właśnie tak jak Buksa w stosunku do nas. Jak włosi usłyszą co to za gagatek to na starcie będzie miał ciepło...
|