Gdziekolwiek pójdzie będzie miał gorsze warunki do rozwoju... hahahaha!
Czyli np. we Włoszech będzie miał gorszą opiekę medyczną, trenerów (niż Skowron), treningi indywidualne itd. niż w Wiśle?

Oby ktoś nam teraz rzucił z łaski na tacę więcej niż tylko ekwiwalent i to wszystko na co dziś możemy liczyć.