Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26894
Stary 06.01.2021, 11:10
Gdziekolwiek pójdzie będzie miał gorsze warunki do rozwoju... hahahaha!
Czyli np. we Włoszech będzie miał gorszą opiekę medyczną, trenerów (niż Skowron), treningi indywidualne itd. niż w Wiśle?
Oby ktoś nam teraz rzucił z łaski na tacę więcej niż tylko ekwiwalent i to wszystko na co dziś możemy liczyć.
Odpowiedz cytując