|
A teraz załóżmy że Buksa podpisuje ten kontrakt do 2023 ale jednocześnie mówi że wypełni go do końca i nigdzie nie odchodzi. I jak go potraktujesz ? Za rok dasz mu nowy kontrakt do podpisania np do 2026, a jak nie podpisze to rezerw albo klubu kokosa.Tu wcale nie chodzi o jego dobro tylko każdy zobaczył w nim pieniądz i każdy chce coś na nim zarobić.Może jego ojciec jak i on sam stwierdzili że nie będą robić za jakiś handel "żywym mięsem" tylko sami zadecydują co jest dla nich dobre
|