Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22791
Stary 06.01.2021, 08:53
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie , Kaliciak był obrońcą "Elf" zrobił z niego napastnika , który ładował gola za golem, potem wyjechał chyba do Belgii , wrócił do Wisły już Cupiałowej i tam Smuda zrobił z niego na nowo obrońce (lewego)
Co do Kaliciaka. Przychodził do nas jako gracz ofensywny. Pamiętam go zwłaszcza z ówczesnej II ligi, gdy trochę goli nastrzelał...

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...egorz_Kaliciak
Odpowiedz cytując