Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
nie , Kaliciak był obrońcą "Elf" zrobił z niego napastnika , który ładował gola za golem, potem wyjechał chyba do Belgii , wrócił do Wisły już Cupiałowej i tam Smuda zrobił z niego na nowo obrońce (lewego)
|
Co do Kaliciaka. Przychodził do nas jako gracz ofensywny. Pamiętam go zwłaszcza z ówczesnej II ligi, gdy trochę goli nastrzelał...
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...egorz_Kaliciak