Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26891
Stary 05.01.2021, 22:35
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ile warte jest słowo piłkarza najlepiej możemy zobaczyć na własnym przykładzie Deklaracje deklaracjami ale jak sytuacja zmusi to kierują się przede wszystkim swoim interesem a przykład Kuby jest jedynie wyjątkiem potwierdzającym regułę. Małecki gadający o tym, że mógłby grać tylko w Wiśle i Lechii (a wylądował w Pogoni), Mączyński deklarujący, że nie pójdzie do Legii do której ostatecznie idzie jak nadarza się okazja, do tego jeszcze inni którzy mogliby zachować się lepiej tzn. Carlitos, Cierzniak czy niegdyś Dolha. Nawet starszy brat Buksy wywalił na klub jajca i raczej nie żałuje. Nie on pierwszy i nie ostatni miał być bohaterem i legendą. A co do mówienia "patrzcie to ten oszust Buksa" na ulicach Krakowa. Ludzie nie są tak pamiętliwi, jeśli tu wróci mieszkać za 10 czy 15 lat to emocje już dawno opadną i nikt pluć mu w twarz nie będzie. Conajwyżej gdiześ ktoś kiedyś na forum przypomni, że był taki Buksa co się wysrał na ustną umowę z klubem x lat temu.
Widzę, że niektórzy nie łapią w czym jest problem. Porównywanie sytuacji Buksy z Małeckim Mączyńskim czy innymi to mam wrażenie usprawiedliwianie oszustwa, nie wiem tylko w jakim celu.

Buksa łamie umowę z Wisłą Kraków. Nie ma znaczenia, że ustną. Umowy ustne również są ważne. Problemem jest to, że została ona zawarta z nieletnim. Jej częścią było potwierdzenie jej na piśmie w momencie uzyskania pełnoletniości. Za to Buksa dostał podwyżkę. Więc nie ma to nic wspólnego z obietnicami kogokolwiek ze będzie czy nie będzie gdzieś tam grał.

Kto miał być bohaterem czy legendą? Buksa? Bo co, bo dotrzyma własnego zobowiązania?

A co do powrotu po 15 latach. Ciekawe czy babcia albo dziadek jak zobaczą fotkę wnuka podpisaną adekwatnie to mu pogratulują czy będą z niego dumni, mimo że popija dom perignon, a w taką stronę powinna iść reakcja klubu. Bo oszustwo powinno być piętnowane, a nie pobłażane i usprawiedliwiane.


Jeżeli Buksa nie podpisze umowy do podpisania której się zobowiązał to będzie oszustem tylko tyle i aż tyle. Piękne wejście w dorosłość, prawdziwy profesjonalista, a z mordy cholewa.

Stelio napisał(a):Wyświetl post
^ no i czego Ty od klubu oczekujesz? XD że będzie do końca jego życia regularnie urządzał kampanie billboardowe szkalujące Buksę czy co? XD
Jakie szkalujące? Buksa Ci odpala za te farmazony? Nazwać oszusta oszustem to nie szkalowanie... Albo się jest uczciwym i do kasy dochodzi pracą, albo się jest oszustem i zarabia oszukując...

A kampania billboardowa to za drogi biznes, ja bym powiesił wiadomą fotkę pod dachem stadionu z adekwatnym komentarzem. Pismaki zrobią resztę...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.01.2021 o godz. 22:42.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując