w0lno. napisał(a):

Tak, tak, z pewnością tak będzie. Stolarski czy Handzlik z pewnością kamuflują się pod kaszkietem i przeciwsłonecznymi okularami przy okazji wizytowania Krakowa
|
Ale co Ty porównujesz? To raz.
A dwa to żeby Buksa się kamuflował to zadanie dla klubu. Bo skoro zostaliśmy oszukani to nie ma mowy o życzeniach powodzenia na pożegnanie...