Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26888
Stary 05.01.2021, 22:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak ale jak kiedyś wróci do Krakowa to idąc ulicą powinien się spodziewać, że ktoś pokaże go palcem i powie "patrzcie to ten oszust Buksa".
Tak, tak, z pewnością tak będzie. Stolarski czy Handzlik z pewnością kamuflują się pod kaszkietem i przeciwsłonecznymi okularami przy okazji wizytowania Krakowa
Odpowiedz cytując