Drozd napisał(a):

|
Tak ale jak kiedyś wróci do Krakowa to idąc ulicą powinien się spodziewać, że ktoś pokaże go palcem i powie "patrzcie to ten oszust Buksa".
|
Tak, tak, z pewnością tak będzie. Stolarski czy Handzlik z pewnością kamuflują się pod kaszkietem i przeciwsłonecznymi okularami przy okazji wizytowania Krakowa
