Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26884
Stary 05.01.2021, 21:46
Nic nie usprawiedliwiam, z perspektywy kibica i klubu jest to chujowa sytuacja, to co napisałem miało za zadanie ściągnąć na ziemie niektóre osoby myślące, że Buksa mając do wyboru jakiś duży klub z europejskiej top5, milion ojro za podpis, 20k eu miesięcznie będzie się niby sugerował dobrem macierzystego klubu. Tak działa świat, tak działają ludzie. Wśród kibiców będzie skończony ale co go to obchodzi skoro właśnie dostał złoty bilet do fabryki czekolady. My będziemy się w....iać i wylewać żale zza klawiatury a on to będzie sobie czytał popijając Dom Perignon w swojej willi na Włoskiej riwierze i śmiał się do rozpuku z biedaków liczących, że dla kogoś kto może żyć pełnią życia jakieś sentymenty klubowe są istotnym czynnikiem przy wyborze kierunku rozwoju kariery.
Odpowiedz cytując