Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22788
Stary 05.01.2021, 20:08
tedyy napisał(a):Wyświetl post
A nie zrobił tego Smuda
nie , Kaliciak był obrońcą "Elf" zrobił z niego napastnika , który ładował gola za golem, potem wyjechał chyba do Belgii , wrócił do Wisły już Cupiałowej i tam Smuda zrobił z niego na nowo obrońce (lewego)
Odpowiedz cytując