Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22785
Stary 05.01.2021, 18:06
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
A dajcie spokój z Uryga. Mamy się rozwijać czy ciagle grzebać w gównie. Ja wam powiem ze żadnych transferów nie będzie. No może jeden
Biorąc pod uwagę że transfery są w obie strony to jeden juz był

I tak, wg mnie Uryga to dobra opcja, biorąc pod uwagę że to Polak i związany z klubem.

Niewielu pamięta, ale w podobny wieku Pazdana oddał Górnik bez żalu do Jagieloni. Co było później to już wiemy.

Świadomie prowokuje tę dyskusję, ale zbyt wielu pamięta Uryge z Wisły i tak mocno zdaje się nie widzieć co gra Uryga w Płocku.
Odpowiedz cytując