PAWEŁ napisał(a):

|
A dajcie spokój z Uryga. Mamy się rozwijać czy ciagle grzebać w gównie. Ja wam powiem ze żadnych transferów nie będzie. No może jeden
|
Biorąc pod uwagę że transfery są w obie strony to jeden juz był
I tak, wg mnie Uryga to dobra opcja, biorąc pod uwagę że to Polak i związany z klubem.
Niewielu pamięta, ale w podobny wieku Pazdana oddał Górnik bez żalu do Jagieloni. Co było później to już wiemy.
Świadomie prowokuje tę dyskusję, ale zbyt wielu pamięta Uryge z Wisły i tak mocno zdaje się nie widzieć co gra Uryga w Płocku.