tomasz_19 napisał(a):

Uryga na poziomie Klemenza ? dobre sobie Najlepszy strzelec Płocka, 15 goli w 3,5 sezonu. Znajdźcie mi tak skutecznego obrońce. Powitałbym Alana z otwartymi rękami w naszej sytuacji.
Przestańcie pisać te swoje wypociny bo tylko się kompromitujecie.
|
faktycznie miał takie staty ?
to brać go na 9tke , od Carlitosa nie mielismy takich liczb