TSWojtas napisał(a):

|
15 to piąteczek. Buksa zostanie zaproszony po treningu do gabinetu aby zgodnie z umową dżentelmeńską podpisał kontakt. Wtedy będzie jasne czy to zrobi czy nie ...
|
Chyba już nikt w tej kwestii nie ma złudzeń. Jego menedżer już dawno mu to wybił z głowy
