krysztal napisał(a):

|
I ponieważ nie stać nas na klasowych zawodników kontraktujmy każdego kto się nawinie i kiedyś grał w Wiśle....
|
O to to, czyli nie casting a łapanka. Niech się u Nas kopie po czole. Wogóle to otwórzmy przytułek i będziemy brali wszystkich zawodników których nikt nie chciał, tak na odbudowanie.
