Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22776
Stary 04.01.2021, 23:52
krysztal napisał(a):Wyświetl post
I ponieważ nie stać nas na klasowych zawodników kontraktujmy każdego kto się nawinie i kiedyś grał w Wiśle....
O to to, czyli nie casting a łapanka. Niech się u Nas kopie po czole. Wogóle to otwórzmy przytułek i będziemy brali wszystkich zawodników których nikt nie chciał, tak na odbudowanie.
Odpowiedz cytując