Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22774
Stary 04.01.2021, 21:15
Widzę,że sporo osób już zaczyna ponosić na fali zmiany trenera i nie najgorszych ostatnich meczach.Owszem mamy się rozwijać ale nie myślcie,że to potrwa rok,póki co to Uryga na propozycje Wisły,może sam sobie powiedzieć te same słowa które napisał kolega wyżej;
Cytat:
Mamy się rozwijać czy ciagle grzebać w gównie
Jesteśmy obecnie w dupie finansowej i sportowej,zaczynamy z niej wychodzić finansowo a sportowo to się okaże.
Nie jestem jakimś zatwardziałym zwolennikiem Alana , w sumie lata mi to czy przyjdzie on, czy ktoś inny jego pokroju,czy też nie przyjdzie nikt na ŚO(bo wcale nie jest to konieczne)

Nie spodziewajcie się jednak w najbliższych 3 latach 11-tu zawodników na poziomie porównywalnym z poziomem Frydrycha czy Kuby.
Odpowiedz cytując