|
Grajkami o poziomie Urygi to będziemy heroicznie walczyć o max 10 miejsce i tak będzie co roku aż do końca świata.
Mam nadzieję, że to jakaś bzdura, a nie kolejny głupi pomysł ściągania kolejnego kloca. No chyba, że trener coś w nim dostrzegł i jest pewien, że może znacząco podnieść jego poziom to oczywiście chętnie obejrzę tą cudowną przemianę.
|