|
Dajcie spokój z Hebertem. Uryga tylko w przypadku odejścia Klemenza. Może w czerwcu? Obojgu wygasa wtedy kontrakt.
Na ten moment mamy na ŚO: Frydrych, Adi, Klemenz, Szota, Hoyo-Kowalski - pięciu chłopa. Uważam, że dla Hoyo najlepsza opcja to będzie wypozyczenie do I lub II ligi przynajmniej na tę rundę żeby nabrał ogłady.
Zostanie więc 4 stoperów. Frydrych pewniak, zaś do niego niech o skład walczą Adi, Szota, Klemenz
|