Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22765
Stary 04.01.2021, 14:07
Przede wszystkim skończmy że ściąganiem piłkarzy po 30...
Wyjątki takie jak Frydrych to powinny być ikony, piłkarze klasowi, a nie nasyceni jak Herbert.. 1-2 w danej formacji to max jaki powinniśmy mieć w drużynie.
Zgadzam się że na wiosnę, a szczególnie na poczatku restartu Herbert wyglądał fatalnie. Wolę Uryge 10x bardziej, tym bardziej jako opcję nr 2-3 na środek. On dopiero wkracza w najlepszy wiek dla stopera, a już raz popełniliśmy błąd gdy go puściliśmy do Płocka.
Odpowiedz cytując