Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
22764
04.01.2021, 01:26
Przecież na wiosnę po pandemii to Janicki grał lepiej jak Hebert
To już wolę Adiego
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers