|
Herbert by sie przydał pamiętając jaki problem sprawily zolte kartki gdy frydrych wypadł na amice raz nam sie udało zrobić wynik ale ile razy Klemens będzie mial farta jak z wronkami kolejny raz i będzie wtopa Herbert Mehremic Frydrych i mamy obronę jakiej dawno u nas niebylo przed następnym sezonem wzmocnić linie ofensywne i możemy zacząć myśleć o czyms więcej niz utrzymanie
|