Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22759
Stary 03.01.2021, 12:42
Gdyby Hebert do nas wrócił to faktycznie środek obrony mielibyśmy top. Tylko problem z Hebertem jest taki że prze pół roku nie zagrał nawet minuty w Japonii. Podobno został odsunięty od składu bo nie chcial przedłużyć umowy. Ciekawe co z nim będzie.
Odpowiedz cytując