Ogryzek napisał(a):

|
Ja też bym wolał, ale co z tego. Na razie pojawiła sie plotka o Urydze, o Czerwińskim z Piasta nic nie słychać.
|
To można łatwo zmienić. Podejmuję się w dziesięć minut napisać artykuł do Interii. Na głównej: ALEŻ BOMBA! FILAR PIASTA MOŻE ODEJŚĆ DO WIELKIEGO RYWALA! Tytul artykułu: HYBALLA CHCE CZERWIŃSKIEGO!? Treść: dwa akapity gówna.