Książę Palownik napisał(a):

@Szneka
Czerwiński będzie pewnie szukał kontraktu za granicą, dla niego to ostatni dzwonek aby jeszcze jakąś lepszą kasę zarobić. Poza tym, nasza pozycja czysto sportowa musiałaby być lepsza, żeby się skusił na Wisłę.
Ale co do meritum to oczywiście masz rację, Frydrych + Czerwiński to byłby jeden z lepszych środków obrony w lidze.
|
wychodzimy z długów. Mamy dobrego trenera. Marka Wisła znów zaczyna znaczyć coraz więcej. Pewne miejsce w składzie, składzie który za rok może i wierzę, że będzie bił się o europejskie puchary. Lepsze to niż wyjazd za granicę w niepewne.