Ogryzek napisał(a):

|
Myślę że takie plotki trzeba traktować z dystansem. Kluczowe jest czy chciałby go Hyballa. Bo jeśli tak to widać widziałby go w naszym zespole. Trzeba też pamiętać że Uryga zrobił imo wszystko postęp w grze od czasu jak grał u nas.
|
Zrobił postęp, zgoda. Ale wcale nie czyni Go piłkarzem, który miałby zapewnić Nam spokój z tyłu. Wolałbym Czerwińskiego z Piasta. Jemu kontrakt też kończy się w czerwcu