Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22750
Stary 03.01.2021, 11:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślę że takie plotki trzeba traktować z dystansem. Kluczowe jest czy chciałby go Hyballa. Bo jeśli tak to widać widziałby go w naszym zespole. Trzeba też pamiętać że Uryga zrobił imo wszystko postęp w grze od czasu jak grał u nas.
Zrobił postęp, zgoda. Ale wcale nie czyni Go piłkarzem, który miałby zapewnić Nam spokój z tyłu. Wolałbym Czerwińskiego z Piasta. Jemu kontrakt też kończy się w czerwcu
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując