Ja widziałem parę dobrych momentów u Fatosa (timing w starcie do akcji, znalezienie się tam gdzie trzeba, niezła szybkość jak na posturę), nie pytajcie mnie gdzie i w której minucie, bo nie wiem, może mi się to przyśniło

tak czy siak chciałbym go jeszcze zobaczyć w 1-2 meczu po całym styczniu z Hyballą i jak nic już nie pokaże to nara.