Moze sie okazac tak, ze za chwile zostaniemy bez napastnika

Buksa odejdzie z wolnego w czerwcu, wiec nie bedzie na niego za bardzo stawiania, Fatos rozwiaze kontrakt, a Forbes zostanie sprzedany. Wtedy praktycznie pewne jest dwoch nowych napastnikow i byc moze ktos mlodyu przeniesiony z juniorow do ogrywania ogonow.
Byc moze tak byloby najlepiej. Tzn najlepiej byloby gdyby Buksa podpisal kontrakt na 2,5 roku, a sprzedac obu dragali i sciagnac napastnikow, ktorych chce Hyballa

Czyli zwinnych, sprytnych, szybkich
Kolo 20 stycznia sie okaze
