Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26859
Stary 01.01.2021, 22:05
Moze sie okazac tak, ze za chwile zostaniemy bez napastnika Buksa odejdzie z wolnego w czerwcu, wiec nie bedzie na niego za bardzo stawiania, Fatos rozwiaze kontrakt, a Forbes zostanie sprzedany. Wtedy praktycznie pewne jest dwoch nowych napastnikow i byc moze ktos mlodyu przeniesiony z juniorow do ogrywania ogonow.

Byc moze tak byloby najlepiej. Tzn najlepiej byloby gdyby Buksa podpisal kontrakt na 2,5 roku, a sprzedac obu dragali i sciagnac napastnikow, ktorych chce Hyballa Czyli zwinnych, sprytnych, szybkich



Kolo 20 stycznia sie okaze
Odpowiedz cytując