Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26858
Stary 01.01.2021, 21:34
Co do Beqiraja nie byłem aż takim sceptykiem wobec niego i jego nadwagi, byłem przekonany że skoro z takim przekonaniem nasz były sztab jest co do jego sprowadzenia, to szykujemy taktykę w stylu krótka piła do Beqiraja w polu karnym, a ten jak walnie bombę w brame, to nie będzie czego zbierać, wydaje mi się że taki typ piłkarza z niego wyrósł, choć w Polsce mu to za bardzo nie wyszło, a szkoda, bo chłop musi mieć parę w nodze, tylko w płucach niestety nie. Żegnam bez żalu jeśli faktycznie odejdzie, przy naszych juniorach wcale nie jest o kilka klas wyżej, jego minuty mogły być minutami Olka.
Odpowiedz cytując