_ukoL napisał(a):

|
Oby odszedł jak najszybciej. Jest po prostu beznadziejny. Może go ktoś przytuli w Czarnogórze.
|
Ciężko wyczuć czy jest beznadziejny, nic u nas w zasadzie nie pograł ze względu na katastrofalną formę fizyczną. Zupełnie nie rozumiem jak "profesjonalny" piłkarz może się tak zapuścić, na moje oko on ma minimum 15 kg nadwagi.