Jaroo1 napisał(a):

|
Piszę ogólnie o ostatnich 2 dekadach.
|
W miarę perspektywiczne myślenie w tym klubie mamy od 2 lat

Nie oczekujmy od trio, że w momencie, w którym nadal ciąży na nas dług z przeszłości, zbudują nam akademię wypuszczającą co roku 1-2 Moderów. Na młode talenty przyjdzie jeszcze czas.