Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26847
Stary 28.12.2020, 21:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Interesu życia na szrocie sprowadzanym z zagranicy się nie zrobi, liczyć na perełki typu Marcelo, gdzie umówmy się, to był strzał dekady a może stulecia i kogoś takiego już nie sprowadzimy, także jedyna rozsądna opcja to liczyć na kasę z młodych Polaków. Ogrywać ich, promować, byc taka wytwórnią mniejszych lub większych talentów. Wiecznie jesteśmy w dupie, jak ktoś pogra dobrze sezon to ucieka, częściej jednak transfery sa nietrafione, mija czas zanim zawodnik się zaaklimatyzuje itd wyniki drużyny sa slabe. Czas mija, my ani wyników nie robimy, ani kasy. A tak to by chociaż była nadzieja, że się kasę zrobi na takim jednym czy drugim talencie, że będzie jakas plynnośc finansowa i wtedy można zarządzać klubem, zrobić lepszy transfer nawet itd
Paradoksalnie to my tak małej kasy na obcokrajowcach nie zarobiliśmy: Marcelo 3 mln, Brlek 2 mln, Diaz 1.5 mln, Cleber 1 mln, Guzmics 1 mln, Guerrier 700 tys, Jovic 500 tys, Carlitos 1 mln, Uche 2 mln, Melikson 700 tys, Savicevic 400 tys, Popovic 400 tys, Choć to oczywiście kropla w morzu tych którzy się przez klub przewinęli.
Odpowiedz cytując