Jaroo1 napisał(a):

|
Czas leci a talent jakoś nie eksploduje... Widzę dwie opcje, albo pójdzie za granice i tam przepadnie, albo u nas dostanie szansę na stałe granie, rozwinie się i wtedy będzie gotowy na kolejny krok w karierze.
|
Masz rację, stałe granie i to nie ważne czy w danej chwili są lepsi, czy nie.
Nic na siłę, nie wierzę by trener nie dał mu możliwości pokazania się w najbliższym czasie.
Oczywiście tata może mu sam zechcieć ułożyć karierę, ale nie zawsze to kończy się pozytywnie.
My raczej nie będziemy na to wpływu.