Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26840
Stary 28.12.2020, 13:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czas leci a talent jakoś nie eksploduje... Widzę dwie opcje, albo pójdzie za granice i tam przepadnie, albo u nas dostanie szansę na stałe granie, rozwinie się i wtedy będzie gotowy na kolejny krok w karierze.
Masz rację, stałe granie i to nie ważne czy w danej chwili są lepsi, czy nie.
Nic na siłę, nie wierzę by trener nie dał mu możliwości pokazania się w najbliższym czasie.
Oczywiście tata może mu sam zechcieć ułożyć karierę, ale nie zawsze to kończy się pozytywnie.
My raczej nie będziemy na to wpływu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując