Jaroo1 napisał(a):

|
Czas leci a talent jakoś nie eksploduje... Widzę dwie opcje, albo pójdzie za granice i tam przepadnie, albo u nas dostanie szansę na stałe granie, rozwinie się i wtedy będzie gotowy na kolejny krok w karierze.
|
jest jeszcze trzecia opcja...moze tez zostać u nas i przepaść.nie ma gwarancji bo być nie może, że się rozwinie.