Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26836
Stary 27.12.2020, 12:44
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Olek na pewno dostanie za podpisanie kontraktu całkiem przyjemną sumkę, więc co do tych frytek to nie byłbym taki pewny. Drugą sprawą jest jego gotowość na wyjazd, według mnie dość szybko wróci do Polski z podkulonym ogonem.
Dla niego przyjemną ale dla ewentualnego klubu to będzie na frytki. Na dzień dzisiejszy jest nikim w piłkarskim świecie - ewentualnie talentem do rozwinięcia tylko jak napisałem: w gównianym klubie w normalnej lidze tam takich talentów jak on przychodzi 20 co rundę. On stracił dużo czasu przez kontuzje itd. Żeby iść do średniaka europejskiego i nie przepaść musi się odbudować.
Odpowiedz cytując