Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26834
Stary 27.12.2020, 11:05
Olek na pewno dostanie za podpisanie kontraktu całkiem przyjemną sumkę, więc co do tych frytek to nie byłbym taki pewny. Drugą sprawą jest jego gotowość na wyjazd, według mnie dość szybko wróci do Polski z podkulonym ogonem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując