Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26831
Stary 26.12.2020, 18:36
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Tak odkopię trochę dyskusję sprzed 14 dni. Buksa będzie się czuł źle, bo będzie mu to pamiętane?
Kokoszka, Stolarski, Handzlik... ktoś o nich pamięta? Kokoszka nawet za Marzenki grał w jakimś meczu i liczył na angaż a Stolarskiego niejeden by widział w drużynie po odejściu z Lechii.
To tylko tacy fanatycy-historycy pamiętają (np ja ), cała reszta myląca Szota z Szotą, albo pytająca kto to jest ten Kuveljic zapomni o "zdradzie" po kilkunastu miesiącach, więc podnoszony aspekt straszno-wstydno-moralny chyba nie ma większego znaczenia dla Adama i jego taty.
W przypadku Buksy nie jest problemem cała otoczka "zdrady" itp bo tym nikt rozsądny się nie jara. Jego problemem jest to, że aktualnie nie zmieściłby się w składzie top 5 I ligi. Ok, dostanie kasę gdzieś tam "na zachodzie" pewnie 5 x większą niż u nas. Dla przyzwoitego klubu z przyzwoitej ligi to jest na waciki. Pozostaje pytanie czy on już chce kończyć karierę? Teraz może iść do nich za grosze. Ok. Tylko, że zawodnika za grosze odpala się tam tak jak się odpala skarpetki z lidla....Tam takich Buksów moją pewnie ze 20 na sezon. Jak ma rozum i wiarę we własne siły to poczeka. Jeżeli myśli, że najlepsze już było to pójdzie podbijać świat za kasę po czym po roku wróci do Podbeskidzia.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 26.12.2020 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując