Czyli faktycznie interesujemy się napastnikiem że Słowacji, ale nie Divkoviciem (który od początku zdawał się nierealny):
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-dobrze-go-zna
Koźmiński raczej nie pisze bez pokrycia, więc ufam, że temat taktycznie istnieje.
Statystycznie chłopak wygląda dobrze: 6 bramek i asysta w 8 meczach. Ma jeszcze rok kontraktu.
https://www.transfermarkt.pl/abdulra...spieler/350398