W marcu powinien wrocic na boisko czyli powinien byc gotowy do gry.
Macie koncert zyczen jakbysmy grali o Mistrzostwo Polski i musieli koniecznie miec kompletne zabezpieczenie kazdej pozycji. Stonujcie panowie.
Odejscia sie szykuja, ale nie wiadomo jeszcze dokladnie kto i kiedy.
Jak transfery beda to co najwyzej jeden za jednego, ale tez wiemy, ze jest kilku zawodnikow, ktorzy sie nie lapia i sie lapac nie beda.
Co do srodka pola. Od biedy moze tam grac w przypadku kontuzji Bashy...Boguski

Majac wiec Zhukova, Plewke, Bashe, Kuveljicia, ktory bedzie na poczatku marca do gry, (a wiec realnie opusci 4-5 meczów) sciaganie dodatkowego zawodnika jest absurdalne. Jak napisalem - nie walczymy o mistrzostwo, tylko o jak najwyzsza pozycje w lidze. Nawet gdyby sie okazalo, ze Basha bedzie kontuzjowany na te 4-5 meczow, kiedy nie bedzie Kuveljicia moze tak zagrac Boguski. A i Chuca w sumie tez.
Sytuacja sie zmieni jesli Basha odejdzie, ale najpierw musi odejsc.