Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22733
Stary 23.12.2020, 08:48
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się z tym kompletnie. Kuveljić nie wypada na całą rundę, wróci na jakieś 8-10 spotkań. Basha faktycznie ma problemy ze zdrowiem, natomiast jeśli zostanie to trzeba liczyć, że będzie do dyspozycji i będzie grać. Wyobrażasz sobie sytuacje, że przychodzi za pieniądze "6", Basha jest do gry, Kuvelić wraca do zdrowia i mamy trzech zawodników na jedną pozycje przy obecnych finansach? Czy Żukow i Plewka to bardziej "8" to też bym polemizował. Szóstka ma więcej zadań defensywnych, za co głównie chwalimy Żukowa, za to co daje do przodu czy za to jak broni? Licząc, że Plewka będzie grał ze względu na rozwój to na ten moment na pozycje obok niego mamy trzech zawodników, po transferze byłoby czterech. Marnotrawstwo pieniędzy. Skrzydłowy i napastnik, moim zdaniem priorytet na to okienko.
Podali, że "...w marcu powinien wrócić na boisko" Jasne może to być trochę wcześniej lub później, jednak zakładając, że do treningów w marcu, to na mecz będzie gotowy najwcześniej w kwietniu. Będzie gotowy na ostatnich ~7 meczów. Co z pozostałymi 9 meczami Zostaniemy ze szklanym Bashą Który zakładam, że jeśli dotrwa do ostatniego sparingu to będzie git. Już dziś idę o zakład, że nie przepracuje całego okresu, że nie będzie gotowy na pierwsze mecze. Kto się chce założyć? A potem zagra 2 mecze i znów pauza 4. I wtedy zostaje z kim? Tylko Żuki i Plewka. A zmiennicy Boguski będzie wchodził za Żukowa? Czy może Chuca, który drypci, a nie biega Czy Carlos Silva, który spuści głowę w dół jak mu press nie wyjdzie. KONIECZNY JEST NOWY DEFENSYWNY POMOCNIK.
Inna sprawa, że Basha może zwyczajnie odejść, zna swój organizm i wie, że się rozleci przy takiej intensywnosci jaką preferuje i wymaga Hyballa. Wtedy nie będzie problemu kolejny zawodnik w kadrze, bo wskoczy 1 do 1 za Bashe.
Odpowiedz cytując