Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22725
Stary 22.12.2020, 22:13
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Koniecznym transferem jest defensywny pomocnik - Kuveljic dopiero w marcu wróci do treningów, Basha wiecznie niezdolny do gry (możliwe, że już teraz odejdzie). Z kolei Żukow i plewka to bardziej 8 niż 6.
Nie zgadzam się z tym kompletnie. Kuveljić nie wypada na całą rundę, wróci na jakieś 8-10 spotkań. Basha faktycznie ma problemy ze zdrowiem, natomiast jeśli zostanie to trzeba liczyć, że będzie do dyspozycji i będzie grać. Wyobrażasz sobie sytuacje, że przychodzi za pieniądze "6", Basha jest do gry, Kuvelić wraca do zdrowia i mamy trzech zawodników na jedną pozycje przy obecnych finansach? Czy Żukow i Plewka to bardziej "8" to też bym polemizował. Szóstka ma więcej zadań defensywnych, za co głównie chwalimy Żukowa, za to co daje do przodu czy za to jak broni? Licząc, że Plewka będzie grał ze względu na rozwój to na ten moment na pozycje obok niego mamy trzech zawodników, po transferze byłoby czterech. Marnotrawstwo pieniędzy. Skrzydłowy i napastnik, moim zdaniem priorytet na to okienko.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 22.12.2020 o godz. 22:16.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując