Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22718
Stary 22.12.2020, 11:24
Koniecznym transferem jest defensywny pomocnik - Kuveljic dopiero w marcu wróci do treningów, Basha wiecznie niezdolny do gry (możliwe, że już teraz odejdzie). Z kolei Żukow i plewka to bardziej 8 niż 6.
Kolejny temat to napastnik. Jeśli Olek nie okresli się, że zostaje do 2023, jesli ktoś za forbsa da dobrą kase to zostaniemy na kontrakcie z Fatosem. Wtedy na bank kogoś sprowadzimy nowego + może Zdybowicz wróci z wypożyczenia? Jesli dodatkowo Fatos okaże się, że jednak nie podoła w treningu i uda się z nim rozwiązać kontrakt, to nawet może przyjść 2 nowych napastników plus jako 3 Zdybowicz. Oczywiście może być tak, że Forbes zostanie, Olek podpisze na dłużej, plus Fatosa uda się Hyballi fizycznie odbudować to będziemy mieć 3 napastników do gry. Wsyzstko się wyjaśni.
Ciekawiej jest na LO. Jeśli pogłoski o Wachowiaku są prawdziwe i trafi do nas, to Abramowiczowi bym podziękował. Dwóch na tę strone wystarczy (Sadlok, Wachowiak) plus awaryjnie Burliga, którego zostawiłbym do walki o skład z Szotem i Gruszkowskim, a podziekował Niepsujowi.
4 i pilny transfer to wg mnie 2 nowych skrzydłowych. Makowi i Silvie podziękować.
Uważam, że z CLJ nalezy do kadry włączyć kogoś na skrzydło i na atak.

BR: LIS/ BUCHALIK / BRODA
LO: SADLOK / WACHOWIAK /
ŚO: FRYDRYCH / MEHREMIC / KLEMENZ / SZOTA / HOYO-KOWALSKI
PO: SZOT / GRUSZKOWSKI / BURLIGA
ŚPD: BASHA / KUVELJIC / N O W Y
ŚP: ŻUKOW / PLEWKA / BOGUSKI (?)
ŚPO: SAVIC / CHUCA
LN/PN: YEBOAH / KUBA / N O W Y / N O W Y / CLJ
ŚN (I): FORBES / BUKSA / FATOS / CLJ
ŚN (II): N O W Y / N O W Y / ZDYBOWICZ / CLJ
Odpowiedz cytując