Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
najwazniejszy jest napastnik , jesli Buksa i B-F odchodzą to zostajemy tylko z Fatosem , nawet jeśli optymistycznie założymy że go Hyballa przygotuje na wiosne , to będą przecież karkti, urazy itp
|
To że Fatosa ktoś przygotuje do gry to skrajny optymizm
Truizmem jest że jak odejdzie Buksa/Forbes to ktoś do nas dojdzie.
Innej opcji nikt nie bierze pod uwagę, a już na pewno nie Hyballa.
Ciekawe czy Chmiela będzie testował do gry w ataku czy ma lewym skrzydle. Zobaczymy po pierwszych sparingach.