|
W Lubinie za bardzo nie mogą dogadać się w sprawie przedłużenia kontraktu z Chodyną. Uważam że warto spróbować.Młody fajny chłopak, prawy obrońca. Kontrakt kończy mu się w czerwcu a cena za Niego to 100 tys euro.
Mielibyśmy Szota Gruszkowskiego i Chodynę a więc prawa strona bezpieczna.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 21.12.2020 o godz. 09:08.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|