skarabeus napisał(a):

Dzieki Bogu, ze nie masz zadnego wplywu na cokolwiek w klubie i oby takich ludzi, z takim pojeciem, w pilce jak najmniej. PRzez takich ekspertow wlasnie np Paulinho w Polsce nie zrobil kariery - bo go nie widac hahahahaha.
Rozwaliles system
|
Jakich ekspertów błaźnie? Przecież wyraźnie piszę że nim nie jestem i za takiego się nie uważam. Za to ty co widzę jesteś niespełnionym trenerem kadry chyba. Na razie fakty są takie że w suchych liczbach to nawet Chuca wygląda lepiej niż Savic. Który, na razie, jest mega rozczarowaniem.
Wyraźnie ci wyżej napisałem że Savic to skrzydłowy albo 10tka i od takich ludzi wymaga się bramek i asyst. Co innego Plewka, Mączyński, Paulinio i inni ludzie od czarnej roboty.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!