LucjuszWielki napisał(a):

Śmieszna sprawa z Saviciem, bo jest po tym meczu krytykowany tymczasem:
Najwięcej celnych podan, najwięcej km, najwięcej wygranych pojedynków, najwięcej udanych dryblingów - wszędzie najlepszy był Savic .
Nie jest tak spektakularny jak Yeboah, jednak i on przy regularnej grze wg mnie wskoczy na wyższy poziom. U Hyballi będzie miał pierwszy skład.