wislak2214 napisał(a):

|
Takie szczęście ma, że stoi tam gdzie piłka leci, objechany był niemiłosiernie przez Awada kiedy lis wybronił butem piłkę, mierzi mnie takie gadanie że nadaje się na drugiego do Frydrcha, bo co, bo Frydrch będzie umiał przykryć jego błędy? Multum meczy miał gdzie łamał linie, nie umiał złapać na spalonym, zaraz przyjdzie mecz z Piastem, zagra Niepsuj który rzuci jakąś asyste i co, też nowy kontrakt na dwa lata? Póki takie pokraki jak Niepsuje Klemenzy i Burligi będą w klubie będziemy się pałętać w ogonie tabeli, ale zaznaczam, że to jest moje subiektywne zdanie.
|
A Frydrych 2 albo 3 razy był przy główce w bezpośrednim starciu, gdzie zapakowali nam bramy i co? Zacznijmy od tego, że Lukasa cenię za całokształ, wczorajszy mecz nic nie zmienia. Według mojej oceny na pewno lepszy niż Sadlok na środku, a czy Mehremic? Być może.
Do swojej listy dorzuć: Chuce, Beciraja i Carlosa, Janickiego już nie ma. Ktoś z dwójki Niepsuj/ Bury, do Burego mam sentyment, dałbym mu szanse mimo wszystko

Niepsuj z dwa dobre mecze miał chyba, pare razy wypadł z gry przez kontuzje.